עיצוב אישי

צרו לעצמכם את תכשיט ייחודי בעל ערך סנטימנטלי! בין אם אתם מחפשים מתנה ייחודית או משהו מיוחד לעצמכם, צרו את התכשיט האישי שלכם בקולקציה שלנו.

תכשיטי חריטה אישית הם הדרך המושלמת להוקיר מישהו שאנחנו אוהבים, לזכור את אהובינו, ולהראות למישהו כמה אכפת לנו ממנו. החל משרשראות עם חריטת שם או תמונה משותפת ועד לצמידים בחריטה אישית, ישנן אופציות נרחבות אצלנו להנציח את הרגע המרגש שלכם בצורה אישית.

שרשראות עם חריטת שם

שרשראות חריטת שמות הן בחירה קלאסית למתנה לחברה, הנצחת זוג אוהבים, מתנה לאמא או סתם לבטא אמירה אישית שלכם כלפי העולם. לא רק זה, טרנד שרשרת עם שם חרוט עליה לעולם לא חולף! תוכלו לבחור בין מגוון הטקסטורות והסגנונות שאנחנו מציעים לכם באתר! תוכלו לבחור בין שרשרת ציפוי זהב, כסף או ציפוי זהב אדום וכל זה כדי להרגיש הכי מחוברים לתכשיט על צווארכם.

תכשיטי משפחה

תכשיטים משפחתיים הם דרך מהממת לשמור את יקירכם עליכם בכל רגע ביום. זאת יכולה להיות מתנה מהממת לסבא ולסבתא, להורים שלכם או לבן/בת זוגכם. ישנם מגוון סגנונות ודגמים מהם תוכלו לבחור, בין אם לחרוט משפט אהבה, ציור של הילדים או תמונה משפחתית, יש לכם את ההזדמנות לנצור רגע מיוחד על תליון שישאר איתכם לעד.

צמידי חריטה

אם אתם מחפשים מתנה מעניינת, מרגשת ושונה, הגעתם למקום הנכון. על הצמיד תוכלו לחרוט את האהבה שלכם, ראשי תיבות של שמותיכם, כינוי או כל דבר שעולה על דעתכם ולתת אותו במתנה לאנשים האהובים עליכם או כמתנה לעצמכם. מבין כל הסגנונות תוכלו למצוא צמיד קשיח כסוף בשילוב צ'ארמים, צמיד ציפוי זהב, כסף או זהב אדום, צמידי אינפיניטי עם חריטת שמותיכם ועוד. 

טבעות חריטה

אם אתם פחות בקטע של שרשראות וצמידים ויותר בקטע של מינימליזם, טבעות חריטה אישית הם הדרך המושלמת עבורכם לייצר לעצמכם את התכשיט האישי והמושלם, בין אם אתם בוחרים להעניק אותו לעצמכם או למישהו שאתם אוהבים. טבעות מהממות במגוון דגמים מחכות לכם כאן!

לסיכום, תכשיטי חריטה אישית הם דרך מרגשת ומהממת להראות את האהבה וההערכה שלך לאנשים המיוחדים בחייך. בין אם תבחרו בשרשרת חריטה אישית, שרשרת עם חריטת תמונה, צמידי חריטה או טבעות, בטוח שזה יהיה התכשיט המועדף על כל מי שיענוד אותו. אז קדימה, למה אתם מחכים?